izmire dance with dabies geliyor

0
137
Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance with Babies” İzmir'e Geliyor!
Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance with Babies” İzmir'e Geliyor!

Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği Dance with Babies İzmir’e Geliyor

Bebekli ve çocuklu aileleri dansın ve birlikte hareket etmenin gücü ile buluşturarak, gelecek nesillere ilham veren aileler yaratmayı hedefleyenuluslararası dans etkinlikleri,  İskoçya, İngiltere, İtalya, Meksika, ABD, Romanya ve İsviçre’den sonra şimdi Türkiye’de! 2013 yılında İskoçya’da kurulan ve geçtiğimiz yıl İngiltere’de “Netmums UK Classes For You” ödülünü kazanan Dance with Babies, 5-6 Haziran tarihlerinde İzmir LAB Alternatif Sanatlar’da gerçekleşiyor.

Sadece annelerin değil, dansı ve hareket etmeyi seven babaların da bebekleri ile birlikte katılabileceği etkinliği Salsa, Cha cha, Rock’n Roll, Klasik Bale başta olmak üzere 7 farklı dans stilini fitness hareketleri ile bir araya getirerek ailelerle buluşturuyor.

İzmir LAB Alternatif Sanatlara Dance with Babies konuk edecek
İzmir LAB Alternatif Sanatlara Dance with Babies konuk edecek

Her yıl 1000 aileye ulaşan  etkinlikler ayrıca; uluslararası franchise ve eğitmenlik haklarına sahip olmak isteyen tüm dansçı, fitness eğitmeni ve kurumlara da açık. Dance with Babies sertifika programlarına katılan eğitmenler ve kurumlar, International Dance Council – Unesco ve Dancing Families All Around The World ağının bir parçası olma fırsatını da yakalıyor.

HENÜZ YORUM YOK