Nurselin mutfağı aydın yemekleri

0
434
urselin mutfağı 4 temmuz antakya ve nurselin mutfağı yemek tarifleri
urselin mutfağı 4 temmuz antakya ve nurselin mutfağı yemek tarifleri

Aydın yemekleri tarif ve aydın yemek tarifleri nurselin mutfağı

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel” Show TV ekranlarında her gün izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlıyor.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel’de konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel’in bugünkü konuğu Emine Erbakan olacak. Emine Erbakan, Aydın’a özgü “Kuru Börülce Çorbası”, “Paşa Böreği”, “Kuru Biberli Yavuru Aşı” ve “İncir Dolması” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel”, 14 Temmuz Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

urselin mutfağı 4 temmuz antakya ve nurselin mutfağı yemek tarifleri
urselin mutfağı 14 temmuz antakya ve nurselin mutfağı yemek tarifleri

HENÜZ YORUM YOK